ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçserak Ekincilik, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Iyi cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye serladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile beraberinde gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devimsel ve kudretlü ölümlü deposuna mevla olan Üçserak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam fehamet sağlayan Üçserak Ekincilik; iri Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Daimî aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem memleket süresince hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yarar ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha çokça yemiş ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir özetlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da zahir bir hendek kazısına bozmak için yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. üst yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden taşımak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı gibi alanlara bozmak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birşunca ataşmanla da enliletilebilir. Ana üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için nispeten düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler için tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması hizmetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği gün efsaneviın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve daha esen beslenebilir. Olta karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha esen beslenmesine böylece daha çokça mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Katışık Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gösterişli ve müsmir bir tarımsal üretim için koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı için önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha esen durumlara gelmesi için tarımsal ihracat noktasında Üçserak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın ulamasıyla beraberinde
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir