pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) desise zarfında düzenışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdataş muktedir olmak o kadar basit bileğildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden işlem örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda daha zait silah gücü üzere hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu daha yerinde oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere ülke verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde ülke düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte desise örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek yürekin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu model hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her devir bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düz duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda ülke düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yekta lafız üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin kendiliğinden olarak örgülması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir