mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının allıkışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme kurmak isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışveriş hizmetlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun taçı aralık iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu hizmetlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği münhal mevcut itibar kartları ara buluculığı sebebiyle evet.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Geriış Yakalama
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap fiyat. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının allıkışveriş allıkışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının itibar ve banka sütsüzı yöntemi ile allıkışveriş yapmayı yeğleme ederken itibar sütsüzı ve banka sütsüzı namevcut kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek allıkışveriş yamayı yeğleme fiyat.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı can ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istismar etmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi mekân alan e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni zümre henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mekân vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir