MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat karşılayıcı kılgı günlük yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi didaründe İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli etkili olduğu bilinmiş olduğu için kılgı ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya tutmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren kılgı hakikat görülmeye porte. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma henüz mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde oyun edilmeye çalışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikat güzel bir iş çıayalp insanlara en güzel şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir