Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir kellearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal mesuliyet projeleri alanlarında birgani sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün yanında başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içinde, şuurlu Torlakler sosyal mesuliyet projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, torlaklerin eğitim ve ekin düzındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde mimarilandırdığı şuurlu Torlakler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine denli umum bu mimarilanmanın içinde bulunarak, faydalı alışverişlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş âdemıdır ve iş yazgıında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı müessese ve bünyelarda başkanlık pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal mesuliyet ve pediatri düzındaki çtuzakışmalarını hüküm kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, torlaklerin eğitim ve ekin düzındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir