Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün arsa aldığından, sigaraya benzemekle yan yana, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas midein bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışkatilklarını tağyir etmek ve insanların henüz azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets göndermek midein anadan görme sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanımı midein mutasavvertır. Aparey, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamele, tütünün yanması alegori, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da yerel yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanımı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere diğer tütün ürünleri üzere tabilık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve diğer keyif problemlerine münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yan yana, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas midein yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakılırsa henüz azca zararlı evetğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir