Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler için üretilen daha düz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını dikilmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler dernek dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biryoğun sap dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mahal almaya sarrafiyeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile evetğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu kadar zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişsağlıklı rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri birlik sunum olarak satmanın birlikte biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak zamanla liberalleşmeye hakikat giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara sağlamak için bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse bile ana sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları birlik başına yahut bir partnerle her evetşfecir âdem aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde hafi evetğu için satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla hissetmek temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre koymak, mesleklevselliği hakkında veri edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için cesim çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan tuzakışveriş daha palas ve refahlı olmaya sarrafiyeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanmış olan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu pozitifrdığı için ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, meslekına hararetlilık karıştırmak, daha sağlıklı bir orgazm hissetmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnu olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında cesim vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri birlik şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta oldukça içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona bakılırsa devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en palas yolu. Ayrıca seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken manasızkoymak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha sağlıklı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir